Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tajemná předtucha Evy Burešové: Podruhé si předpověděla den porodu

Eva Burešová
Zdroj: se souhlasem Eva Burešová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
pověra

Eva Burešová (29) se před porodem syna Tristana Williama rozhodla jít štěstí naproti, stejně jako během očekávání Nathaniela. Den před příchodem svého druhého syna na svět se na Instagramu pochlubila, že našla v trávě několik čtyřlístků, a hned další den už měla svůj poklad v náruči. Dodržela Eva podmínku, aby jí mocný symbol štěstí právě to štěstí skutečně přinesl?

Eva Burešová a Přemek Forejt se dočkali svého vysněného miminka. Syn Tristan William Forejt přišel na svět v pondělí 15. srpna. Den předtím se herečce podařilo najít v trávě několik čtyřlístků, které jsou znamením štěstí, kterému šla naproti i těsně před porodem svého prvního syna Nathaniela.

"Naposledy jsem našla tolik čtyřlístků těsně před porodem Nathánka… Dnes jich mám v ruce opět dost. Čtyři. Pro každého z naší patchworkové rodiny, jak nás pojmenovali při rozhovoru v časopise. Takže by to znamenalo, že již brzy?" informovala Eva na svém Instagramu den před porodem, kdy možná ještě netušila, že přivítání syna na světě už nastane skutečně co nevidět.

Další informací na sociálních sítích pak byla radostná novinka o narození chlapečka. "Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," napsal dojatý Přemek Forejt na sociální síti.

Symbolika čtyřlístku: Musíte ho najít náhodně

Pověra o tom, že čtyřlístek přináší štěstí, nejspíš pramení z jeho velké vzácnosti. Jetel má totiž normálně list složený ze tří lístků a jen velmi výjimečně se stane taková anomálie, že narostou společně čtyři. Zcela ojediněle se objeví lístků až šest, taková rostlinka už ale prý štěstí nepřináší.


"Čtyři lístky čtyřlístku mají také svou symboliku, a to dokonce dvojí. Mohou znamenat čtyři živly - oheň, vodu, zemi a vzduch, nebo také čtyři roční období.
K tomu, aby vám čtyřlístek opravdu přinesl štěstí, je podmínkou, že ho musíte náhodně sami najít," stojí na webu Horoskopy.cz.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy