Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tajemná minulost heroinové Terezy (21) zatčené v Pákistánu: Obvinění z PROSTITUCE!

+ Dalších 8 fotografií
Nečekaný zvrat v případu Terezy H. (21), kterou ve středu zadrželi v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu? Dívka navštěvovala církevní školu, z níž v osmnácti utekla a začala pracovat. Nejprve ve fabrice v rodném Uherském Hradišti, později v zahraničí. A začíná nabírat jasnějších kontur, čemu se tam věnovala. Jenom drogy to zřejmě nebyly!

V pátek stane Tereza před pákistánským soudem a příliš světlé vyhlídky před sebou nemá. Tresty za pašování drog jsou v západoasijské zemi velice přísné. Zatímco rodina je strachem bez sebe, lidé z dívčina okolí přicházejí s překvapivými detaily o jejím životě.

Nové informace jsou spojeny s inzeráty, které se pod jménem Terezy H. objevovaly na internetu. Byly v nich nabízeny brigády pro mladé dívky, jež se nebojí cestovat samy, s tím, že mělo jít o modeling.

„Kamarád s ní chodil na základku a prý šlapala a dost jí to vynášelo. Takže myslím, že ty inzeráty byly na šlapání v cizině,“ stojí na internetovém fóru, kde lidé o případu Terezy diskutují. „Jinak i kdyby ji teď pustili, což je hodně málo pravděpodobné, tak by nedopadla dobře,“ větší dívce budoucnost záhadný zdroj z fóra.

Živila se Tereza skutečně vlastním tělem, anebo jde o pomluvy? Mnohé indicie by mluvily spíš pro první variantu. Byl by to další z tisíců důkazů, že církevní škola automaticky neznamená zasvěcení života víře.

Související články

Další články