Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tajemná fotka se svatebními šaty: Nikol Štíbrová a Petr Leitgeb mlží kolem sňatku

Tajemná fotka se svatebními šaty: Nikol Štíbrová a Petr Leitgeb mlží kolem sňatku
Zdroj: Se souhlasem N. Štíbrové / foto Anna Koniaeva / koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
sňatek
Zamilovaná Nikol Štíbrová (33) už přemýšlí nad svatebními šaty. Její přítel Petr Leitgeb totiž nedávno míjel svatební salón a na sociálních sítích si neodpustil záhadnou poznámku. Vypadá to tak, že pár kromě nového domu za chvíli začne chystat i veselku. Zatím však zásnuby neoznámili, a tak si musí fanoušci ještě počkat.

Hvězda partičky 3v1 Nikol Štíbrová (33) už delší čas chodí s Petrem Leitgebem a pár vypadá stále zamilovaně. Na sociálních sítích přidávají společné rodinné fotografie i s jejím synem Mathiasem, jehož otcem je Martin Kyncl. Nedávno dokonce fanouškům prozradila, že společně staví nový dům.

"Za dva roky bude pod námi gauč, pod gaučem Mates, pod Matesem pes, pod psem dřevěná podlaha, pod podlahou sklep plný vína," oznámila Nikol v dubnu velkou novinu o vysněném domě. Všichni tak očekávají, kdy v jejich romantickém vztahu přijde další krok, a to svatba.

Petr však na Instagramu nenápadně naznačil, že se možná k žádosti o ruku brzy odhodlá. Na procházce s malým Mathiasem se totiž zastavili zrovna u svatebního salonu. Moment tak ihned zveřejnil na sociálních sítích. "Podle mě je to dítě součástí nějaké hlubší propagandy," napsal k fotografii Petr. Na to však Nikol okamžitě reagovala a dodala, že korzetové šaty rozhodně na svatbu nechce.

Sňatek s Petrem by jejich fanoušci rozhodně podpořili. Nový partner je totiž podle nich velice přitažlivý. „Krasavec. Kdyby se ti náhodou přestal líbit, ráda se ho ujmu,“ napsala jedna z fanynek. Z Nikol zamilovanost čiší stále víc a ona sama by si se svým drahým k oltáři nejspíš ráda stoupla.

Související články

Další články