Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tajemná expřítelkyně Miraie: Půvabná Michaela našla novou lásku po boku fotbalisty

Michaela Buschová je ex přítelkyní Miraie Navrátila.
Zdroj: Instagram Michaely Buschové/Herminapress/koláž
+ Dalších 39 fotografií
rozchod

Rozchod Miraie a Michaely Buschové stále rezonuje médii. Ačkoli po dlouhá léta to působilo, že v jejich vztahu je vše zalité sluncem, opak je pravdou a dvojice v prosinci oznámila rozchod. Kdo je však půvabná brunetka? Na sociálních sítích ukázala, že mosty spálila velmi rychle a lásku už našla v náručí jiného muže. 

Zpráva o rozchodu Miraie Navrátila a půvabné Michaely Buschové přišla jako blesk z čistého nebe. Informace o tom, že se dvojice rozešla, vyplula na povrch koncem roku. Mnozí si sice zlomené srdíčko léčí dlouho, to však není případ dlouhonohé brunetky. Jak sdílela na sociálních sítích, útěchu našla v náručí pohledného fotbalisty.


Není žádným tajemstvím, že pro Michaelu je fotbal srdcovou záležitostí, a proto nebylo velkým překvapením, že jejím novým panem božským se stal fotbalista. Martin v současné době kope za rakouský tým a mimo jiné se živí i jako kondiční trenér. "Rok 2023 nebyl snadný, ale přinesl mi to nejlepší. Mám tu nejlepší rodinu, přátele a lásku," píše Buschová k fotografii, kde se k pohlednému mladíkovi tulí na fotbalovém stadionu.

Doporučené video: Rozhovor s Miraiem Navrátilem:


Michaela už svou lásku našla

Spojuje je nejen vášeň ke sportu, ale i k cestování. Společně si užili poněkud netradiční Vánoce a vypravili se do teplých krajin. V malebném Thajsku si užívali sluníčka, pláží, dobrého jídla a pití. "Letos jsou to Vánoce pro mě jako pro milovníka Vánoc, vánoční atmosféry a všech dekorací trochu jiné, ale krásné," psala na Instagramu ke snímku od moře.


Míša pracuje jako manažerka a pochází z Prahy, v únoru oslaví své 32. narozeniny. S Navrátilem v době jejich vztahu bydleli v pražském bytě. Frontman kapely se však nikdy nadobro do našeho hlavního města neodstěhoval a stále pendluje mezi Frýdkem-Místkem, ze kterého pochází. Tam ho velmi často doprovázela i Michaela a společně si užívali horských túr v Beskydech.

Zatímco Buschová už svou lásku našla, Mirai v posledních dnech vzbudil pořádný poprask. Společnými fotografiemi s kamarádem, se kterým vyrazil na dovolenou, odstartovali vlnu spekulací ohledně zpěvákovy orientace. A není divu, soudě dle snímků to vypadalo spíše na romantickou dovolenou. "Klukovský fórek na instáči, 2 dny tlaku bulváru a píše mi můj strejda, jestli nejsem gay. Táta mi píše, ať si na přílet dám duhovou čelenku. Já to miluju. Dneska mávnutím kouzelného proutku můžeš být vším. To je zas pěkný, ne? P.S. Kde že se to registruje?" vtipkoval na svém Instagramu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy