Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Tajemná Agáta: Zveřejnila fotku s otráveným Soukupem a vypnula komentáře

Agáta Hanychová a Jaromír se byli podívat na vánoční trhy.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
láska

Modelka Agáta Hanychová (37) opět zakázala na Instagramu komentáře u společných fotek s Jaromírem Soukupem (53). Jeden z nejsledovanějších párů českého showbyznysu zřejmě neumí ustát kritiku nebo je snad jiný důvod, proč to Agáta dělá?

Ještě nedávno těhotná Agáta Hanychová svůj Instagram plnila zamilovanými fotkami s partnerem Jaromírem Soukupem, nyní v přidávání příspěvků trošku polevila, ale nějaká ta společná fotka se občas na její zdi objeví. Záhadou ale je, proč u nich střídavě vypíná a zapíná komentáře od fanoušků.

Otrávený Soukup

S Jaromírem se byli podívat na Staroměstském náměstí, kde se na první adventní neděli rozsvítily vánoční trhy včetně stromku. Jak ze začátku dvojice působila na každém snímku zamilovaně, tak to se o téhle fotce tvrdit nedá. Jaromír tam vypadá spíš otráveně. "Vánoční nadšení s Grinchem," napsala k tomu Agáta výstižně.

Zajímavé je, že konkrétně u tohohle snímku vypnula komentáře. Její holčičky, jak sama své fanynky nazývá, tak nemohou sdělit své názory, ať jsou jakékoliv. A že by jich bylo hodně, protože influencerka má už 304 tisíc sledujících.

Přitom se zdá, že to dvojici pořád klape. Nedávno se Agáta svěřila, jak s Jardou řeší společné bydlení. "Nastálo budeme asi v autě. Budeme přejíždět mezi našimi domy," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy