Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Táhni, je mi z tebe na blití! Takhle se Vašek pustil ve Výměně do náhradní manželky!

+ Dalších 6 fotografií
V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela. Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně se seznámíme s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Rodina ze Skalice žije zatím v rozestavěném domku, na kterém pracují už několik let. Zcela otevřeně přiznávají, že hlavním důvodem, proč se do pořadu přihlásili, jsou peníze. To je trnem v oku manželovi z druhé rodiny. Ten začne na svou náhradní manželku křičet, že si jenom přišla odkroutit svých 10 dní, aby měla na novou kuchyň. Přitom jí dost nevybíravě nadává a shazuje ji.

Z druhé rodiny má od Výměny manželek velké očekávání zejména Kateřina. Ta si totiž přijde nedoceněná, manžel si jí podle jejích slov vůbec neváží. Je to obrovský pedant na úklid. Jenomže se třemi dětmi se někdy uklízí těžko. Dokonce ho nazývá drobkovým králem, protože řeší každé smítko. Vaškovo pedantství na úklid pozná na vlastní kůži i Monika. Už po pár dnech bude toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

Jak desetidenní soužití Moniky a Vaška dopadne? Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články