Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Táhli to spolu i ve skutečnosti? Tajemství blízkého vztahu Kelly a Dylana odhaleno

Zdroj: Instagram
+ Dalších 77 fotografií
Víc než kolegové
V devadesátých letech tvořili milenecký pár, alespoň tedy na televizních obrazovkách. Ještě dvanáct let po skončení natáčení je veřejnost chtěla vidět jako partnery i v reálném životě. To, že by byli seriálová Kelly a Dylan někdy víc než přátelé, vždy popírali.

Je to přesně týden, co zemřel seriálový Dylan a idol dívčích srdcí herec Luke Perry (†52). Zdá se, že smrtka si na herce kultovního seriálu Beverly Hills v posledním týdnu zasedla. Dnes totiž přišla další tragická zpráva o odchodu jednoho z hrdinů seriálu. Tentokrát odešel do hereckého nebe seriálový otec Stevea Jed Allan. Zemřel v 84 letech.

Co bylo na seriálu Beverly Hills 90210 mimo jiné zajímavé, byl vztah mezi hlavními protagonisty Kelly a Dylanem. Bylo mezi nimi něco víc?

Kelly a Dylan jsou nezapomenutelnou dvojicí seriálu Beverly Hills 90210. Ona vypadala jako Barbie od Mattela, on byl problémový frajírek s motorkou. Skvěle se k sobě hodili, a tak vyvstávaly spekulace o tom, jestli tito dva netvoří pár i ve skutečnosti. Mezi seriálovými postavami Kelly Taylor a Dylanem McKayem opravdu zahořela vášeň i mimo kamery. Nicméně, jak seriál naznačoval, pár se podle všeho po natáčení rozešel.

Ještě v roce 2012 byla tato dvojice vnímána jako potenciální milenecký pár. Trávili spolu hodně času jak pracovně, tak i soukromě. Fotografové je spolu několikrát vyfotili. Přesto oba odmítali, že by mezi nimi mělo být něco víc. Jennie se v té době rozváděla s Peterem Facinellim a Luke Perry měl údajně sloužit jen jako věrný přítel po jejím boku. Tomu však ostatní nechtěli věřit a také zdroj z blízkého okolí dvojice potvrdil, že chemie mezi oběma herci pořád funguje.

Říká se, že stará láska nerezaví, těžko říct, jestli to u této dvojice také platilo.

Související články

Další články