Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tahle zrůda unesla Haničku! Pátrání po dívence čeká v ORDINACI velký zvrat

+ Dalších 63 fotografií
Ordinace
Pátrání po malé Haničce je v Ordinaci v růžové zahradě stále v plném proudu. Dnešní nový díl navíc přinese nečekaný zvrat, který zoufalou Zdenu může konečně dovést ke ztracené dceři. Pátrá po ní však s Martynčákem, který ji málem zavraždil, zatímco David utápí žal a beznaděj v alkoholu.

Velký zvrat v pátrání po malé Haničce přinese dnešní Ordinace v růžové zahradě. Policii se totiž podařilo získat podobu ženy, která zřejmě dceru Zdeny a Davida Suchých unesla!

Navíc ji zachytila fotopast v lese, na fotce je jasně vidět, že neznámá odvádí Haničku za ruku. Nedaleko odtamtud je viděl malý chlapec, který si to naštěstí nenechal pro sebe a šel vše ohlásit na policii.

Zdena se raduje, jenomže ne po boku svého manžela, nýbrž Andreje Martynčáka. Toho původně z únosu podezírala, nakonec si od něj ale nechává pomáhat. David Suchý mezitím skončí v kamenické nemocnici, protože ošetřoval pacienty pod vlivem alkoholu.

Mohlo by vás zajímat

Další články