Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tahle živoucí Barbie chce vypadat co nejvíc uměle. Jejím snem jsou obří prsa

Barbie chce mít ještě větší prsa, než má teď.
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Alicia Amira (26) se tak zamilovala do panenky Barbie, že chce vypadat úplně přesně jako ona. Jenže se jí to tak trochu vymyká z rukou. Podstoupila několik plastických operací a chce mít obrovská prsa.

Alicia nechce za žádnou cenu vypadat přirozeně. Čím bude prý umělejší, tím lépe. Proto chodí pravidelně na botox, nechala si upravit tvář, nos, bradu a víčka. Samozřejmě má zvětšená prsa a co nejvíce chce vypadat jako panenka Barbie. Jenže se jí to tak trochu vymyká z rukou.

Prsa chce mít totiž devítky, i přes to, že by mohla mít vážné zdravotní komplikace. Její vnady by jí mohly popraskat a mohla by mít problémy se zády. Alicia se ale nedá odradit a další plastické operace hodlá podstoupit.

Živí se totiž jako Barbie na plný úvazek a očividně jí to vydělává, když si může dovolit tolik drahých plastických operací. „Vždycky jsem chtěla mít extrémní vzhled, líbí se mi to. Líbí se mi i lidé, kteří jsou něčím výjimeční. I přes to, že si všichni myslí, že jsem šílená, žádné plastické operace nelituji,“ řekla Alicia. „Chci mít prsa číslo 9,“ dodala.

Žena chce inspirovat i další dívky, aby se vydaly stejnou cestou a nechaly si upravovat tělo. A už se nemůže dočkat, až bude mít obří prsa. Kvůli plastické operaci ale bude muset jet do východní Evropy. Ve Skandinávii, kde teď žije, tento zákrok není možný. Tak snad toho nebude později litovat.

Související články

Další články