Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tahle ženská se úplně zbláznila: Touží oněmět a podstupuje výplachy mozku, aby byla hloupá jako Barbie!

Blondie Bennett podstupuje záměrně hypnoterapii, aby byla hloupější a
zmatenější.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Je nezaměstnaná, hloupne, má obří prsa a ráda by oněměla. Peníze na živobytí si vydělává tím, že se převléká do růžových šatiček a fotky pak posílá mužům zvaným „sugar daddies“, tedy něco jako táta slaďouš, což je politicky korektní výraz pro starého majetného obšousta, který si rád sáhne a párkrát si ho zkusí přeleštit, ale na nic jiného se nevzmůže.

Je to bývalá modelka a jmenuje se Blondie Bennett, rozhodla se být věrnou kopií slavné panenky Barbie a podstupuje kvůli tomu opravdu bizarní věci. Nejenže si nechala zvětšit prsa na monstrózní velikost, ale dobrovolně podstupuje i hypnoterapii, kvůli níž se stává blbější a zmatenější. Je jí líto, že není němá, aby dokonale splňovala ideál, ale když si něco budete intenzivně přát, určitě se to stane, třeba ji hypnoterapie uvede do stavu retardace a její přání se tak naplní rychleji, než řekneš Barbie.

Každý den na sebe stříká tuny opalovacího oleje a její hypnoterapie nese úspěchy, nedávno jela vyzvednout svého přítele na letiště a podle svých slov nebyla schopná si vzpomenout, jestli má jít k odletům nebo k příletům. A když se jí zeptáte, proč chce být tupý kus plastu, odpoví: „Každý chce být jako panenka Barbie! Kdo by nechtěl?“

Tak jo. Hodně štěstí v šaškecu a doufej, že se o tebe bude starat hodná paní.

Související články

Další články