Nicole vyrostla na jídle z fast foodu. Její rodiče byli drogově závislí, a tak si užila své. Jídlo používá jako útěk z reality. Se svým manželem má dvě děti, ale je docela možné, že je neuvidí vyrůstat. Její váha dosáhla již přes 300 kilogramů a Nicole se sama nemůže ani pohybovat.

Nakupování jídla je pro ni jedinou aktivitou, kterou je schopna vykonávat se svým manželem. Vždy se na to velmi těší. Ovšem ani to se neobejde bez potíží. Nicole se nevejde do elektrického vozíku, její muž ji tak musí tlačit po supermarketu na kolečkovém křesle. Kupují převážně nezdravé jídlo. Oba ho milují. Nicole se vždy nemůže dočkat, až se dostane domů a bude ho moci zkonzumovat.

Jídlem je doslova posedlá a nákupy si proto velmi užívá. Nepřeberné množství možností ji fascinuje. Věří, že to je to, co ji spojuje s jejím manželem. Lidé na ni sice dost často zírají, ale ani to ji v její vytoužené aktivitě nezabrání. Nicole je prozatím na začátku své cesty za zhubnutím, které je její jedinou nadějí na záchranu života.