Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle žena nevydrží v žádném vězení: Za její odporný čin ji chtějí vězeňkyně stáhnout z kůže!

Carolann Gallon je odporná i ostatním vězeňkyním!
Mladá žena Carolann Gallon (23) by si měla odpykávat svůj šestiletý trest. Jenomže nemá kde! Z vězení ji musejí převážet, protože když se ostatní vězeňkyně dozvědí, za co sedí, tak ji začnou psychicky i fyzicky šikanovat.

Není žádným tajemstvím, že i mezi vězni jsou některé zločiny tolerovány a jiné krutě trestány. V mužských věznicích se nepárají s dětskými vrahy a pedofily a ženy nezůstávají pozadu. To na vlastní kůži pocítila i Carolann Gallon z anglického Newcastle.

Ta byla totiž zadržena spolu se 17 muži v rámci operace „Shelter“. Vyšetřovatelům se podařilo rozbít kuplířský gang, který unášel a znásilňoval mladé dívky. Některým obětem bylo teprve 13 let.

Carolann Gallon byla z gangu jediná žena a lépe se jí získávala důvěra dívek. Ty byly většinou z dětského domova nebo vyrůstaly v nuzných podmínkách. Mladá žena jim naslibovala hory doly, ale nakonec do nich jenom nalila alkohol, drogy a nechala je napospas mužům, kteří zaplatili gangu a dívky následně znásilnili.

Navíc se jedné z obětí (14) Carolann u soudu ještě vysmála, což jí taky v obhajobě moc nepomohlo. A tak skončila ve vězení. Jenomže tam se o jejích skutcích dozvěděly ostatní ženy a začalo peklo. Kuplířku pravidelně napadaly a ona musela být několikrát ošetřena. Sice byla převezena do jiného vězení, vzdáleného 300 km, ale situace se opakuje. Její čin je zkrátka až moc odporný i pro ostatní odsouzené ženy.

Carolannin otec svou dceru neustále brání a myslí si, že ji také zmanipulovali muži z gangu. „Láme mi to srdce, ale nemůžu s tím nic dělat,“ svěřil se serveru Chronicle Live. „Pro mě je to pořád moje malá holčička. Až se vrátí z vězení, tak se postarám o to, aby se nedostala na šikmou plochu. Sama mi slíbila, že se polepší,“ doufá její otec Jimmy.

Související články

Další články