Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tahle žena má vážný problém: Je tak moc sexy, že nemůže pracovat. Věřili byste tomu?

Laura Fernee prý kvůli své kráse trpí. A to i přesto, že tahle
třiatřicetiletá žena vypadá spíše jako dobře udržovaná padesátka.

Laura Fernee (33) opravdu vážně trpí. Je tak strašně krásná, že nemůže chodit do práce a nezbývá jí nic jiného, než žít v luxusní čtvrti Nothing Hill a nechat se živit penězi svých rodičů, kteří jí platí byt a útratu.

Protože kdyby byla ještě o kapánek hezčí, asi by to už psychicky neunesla.

Tahle žena pracovala kdysi ve vědeckém ústavu, ale z práce musela odejít, protože ženy na ni údajně žárlily a byla sexuálním objektem harašení svých mužských kolegů. Nikdo jí dle jejích slov nevěřil, že je chytrá, ale namísto toho se na ni dívali jako na kus masa.

V tomto bodě si redakce eXtra dovoluje podotknout, že vědecké pracovníky daleko víc zajímají výsledky než stupně krásy svých kolegů, čili pravda bude asi někde na straně zkušenějších kolegů.

Nicméně tedy Laura dobrovolně odešla ze zaměstnání, kde měla měsíční plat necelých 80 tisíc korun, protože prostě nemůže za to, jak vypadá. Nastěhovala se do luxusní čtvrti Notting Hill a veškeré výdaje za ni platí její bohatí rodiče.

Měsíčně utratí asi 40 tisíc za oblečení a kabelky, každá návštěva u kadeřníka ji stojí 20 tisíc a za byt její rodiče platí 60 tisíc korun nájemné. Do zaměstnání asi už nikdy nepůjde, protože sice není líná, ale je hrozně nešťastná z toho, že je tak strašně krásná.

Chudák holka. Vážně.

Mohlo by vás zajímat

Další články