Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle žena má ráda muže. Ovšem hodně zajímavým způsobem! Čtěte, co všechno stihla za 11 let!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Lianna Barrientos (39) měla hodně perných posledních 11 let. Skoro se zdá, že to ani nemohla stihnout. Během té doby se provdala za deset rozdílných mužů. Docela hukot, že? Jenže to není zdaleka všechno. Lianna se totiž zapomíná rozvádět. Podívejte se, jak se v USA provádí pořádná bigamie.

Proti téhle ženě je taková Elizabeth Taylor se svými chlapci a samečky jen slabý čajíček pro děti.

Lianna Barrientos totiž stihla "pobláznit" 10 mužů během 11 let. Šest z nich dohnala před oltář během jednoho rekordního roku Její příběh přinesl New York Post.

Všechna manželství navíc byla uzavřena ve státě New York. Že se náruživá blondýna zapomíná rozvádět, prasklo v roce 2010 při jejím posledním sňatku. Úředníkům tvrdila, že se vdává poprvé.

První sňatek se odehrál v roce 1999 a tím šťastným byl muž jménem Mohamed Gerbril.

V roce 2001 si pak vzala Ahmeda Allama a ještě tentýž rok si vzala Haribura Rahmana. Fofr nastal v roce 2002, kdy před oltář dotáhla 6 ženichů.

Poslední sňatek si střihla v roce 2010 To si vzala muže jménem Salle Keita. Tento sňatek je jiný tím, že je údajně z lásky.

Ne, že by se Lianna nikdy nerozvedla, ale většinou to nestíhala včas. Takže třeba během jednoho časového období měla papírově dva nebo tři ženichy.

Proč jela vdavky takto ve velkém? Pomáhala cizincům dostat se do země a obcházet imigrační zákony.

Za trestný čin bigamie jí nyní hrozí až 8 let za mřížemi. Rozhodně jí u soudu nepomůže, že už v minulosti dostala menší trest za držení drog.

Související články

Další články