Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle žena dělá z fotek celebrit frašku: Je tu další vtipná várka fotek znemožněných hvězd!

Celeste Barber z Austrálie zase jede.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Celebrity na své sociální sítě často uveřejňují snímky, které se tváří jako momentky, ale v reálu nad jejich tvorbou stráví desítky minut hledáním správného světla a filtru. Právě tenhle paradox vypíchla australská komička Celeste Barber, který si z vystylovaných snímků dělá srandu. Vzala si na paškál hlavně celebrití matky.

Kim Kardashian (35) se nedávno objevila v klipu Fergie s názvem MILF. Samozřejmě se tam všechno točí kolem sexy mamin a Kardashianka s největším zadkem si tam užívá mléčnou sprchu. Jak nechutně by to ale vypadalo v reálu, předvádí právě Celeste, která má zplihlé vlasy, vytřeštěné oči a bílou tekutinu musí vyplivovat.

A to není všechno. Další mamčou, ze které si dělá srandu, je Coco Austin. Ta pár dní po porodu svoje břicho narvala do korzetu a všude ukazovala, jak rychle zhubla poporodní kila. Taková Celeste si ze svých špeků nic nedělá a její falešný korzet se jí vyhrnul z břicha až někam do pasu.

Asi nejvtipnější fotkou, která ukazuje absurdní chování celebrit, je napodobenina Victorie Beckham. Ta si omotala hlavu do alobalu a ladně rozhodila nožky v županu. Když to udělá normální smrtelník, tak vypadá jako UFO.

Na všechny vtipné fotky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články