Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle tragédie zní jak ze špatného filmu: Osmiletá dívka přišla postupně o celou rodinu, jež šla do sklepa pro brambory!

Zdroj: Profimedia.cz

Je to jako vyslovené přání Kevina McCallistera, který chce být Sám doma a přeje si, aby jeho rodina zmizela. Kdyby ale osmiletá Maria mohla vrátit jen jeden jediný den, určitě by to bylo tehdy, když se její rodina rozhodla pro oběd a večeři z brambor.

Ve špatně větraném sklepě uchovávali na zimu brambory a zabijácký glykoalkaloid, který se tvoří v nahnilých hlízách, se nakoncentroval v uzavřené místnosti v takovém množství, že ihned otrávil všechny členy její rodiny

Jako první se do sklepa pro brambory vydal její otec, profesor práv Michajl Čelyšev (42). Ten ve sklepě omdlel a zemřel na otravu, když dlouho nešel, vydala se ho hledat dívčina matka, pak oba své rodiče její bratr a nakonec babička.

Všichni se zadusili neuvěřitelně vysokou koncentrací toxického plynu a malá Maria zůstala úplně sama. Dívka našla těla spolu se sousedy, kam běžela pro pomoc, když si nevěděla rady. Do té doby se stihl plyn vyvětrat a již nebyl smrtelný. Ruské dívky z města Lajševo se ujali vzdálení příbuzní a veřejnost se pro ni rozhodla uspořádat sbírku.

Související články

Další články