Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tahle tlustá žena už nechtěla být obří. Nasadila vojenskou dietu a je štíhlá jako proutek

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
Opět tady máme další úžasnou proměnu. Talitha Pringle (25) vážila 112 kilogramů a už nevěděla, jak dál. Nemohla se na sebe dívat, a tak se rozhodla se svojí váhou zatočit. A to dost drastickým způsobem.

Talitha milovala jídlo a vyžívala se hlavně v tom nezdravém. Takže fast foody, mastná jídla a také pizza, to bylo její. Na pizze byla doslova závislá. Dokázala totiž sníst i dvě celé naráz. Neodpustila si žádnou svou oblíbenou pochoutku, i když to na ni přišlo v noci, ládovala se, jak mohla. Jenže se jí vymkla z rukou její váha. Nakonec vyšplhala až na 112 kilogramů.

Talitha si z toho nejdříve nic nedělala, ale pak si začala uvědomovat, že jestli to tak půjde dál, bude mít vážné zdravotní problémy nebo zemře. Navíc pokaždé, když se viděla v zrcadle, tak se zhrozila. Rozhodla se se sebou něco udělat a zvolila striktní vojenskou dietu. Chtěla totiž zhubnout co nejdříve a díky této dietě se jí to podařilo.

Třikrát denně musela jíst pouze nízkokalorická jídla, pak musela tři nebo čtyři dny jíst zase jen zdravá jídla. Musela svůj jídelníček přesně dodržovat a musela se hodně ovládat. Aby neseděla jen doma na zadku a nečekala, až bude hubená, denně posilovala a plavala. I to jí pomohlo zčásti zapomenout na jídlo a vyrýsovala si tak postavu.

Ona ale měla dokonalou motivaci, být štíhlá a vypadat k světu. A to se jí podařilo. Za rok zhubla neuvěřitelných 44 kilogramů a proměnila se v kočku, která má navíc pořádné svaly. Důležité je vytrvat a mít motivaci, a to Talithě nechybělo.

Související články

Další články