Už od rána se na sociálních sítích neřeší nic jiného než snímek vozíku z nemocnice, na kterém personál naservíroval dětem z pooperačního oddělení k snídani koblihy. Jakmile se fotka dostala na sociální sítě, strhla se mezi lidmi neskutečná mela.

Nemohli se shodnout na tom, zda je to v pořádku, nebo ne. Fotku sdílela také stránka s názvem Doktorka z ofsajdu, která má v celé věci evidentně jasno.

„Děkuji kamarádce za příspěvek. Foto je z dětského pooperačního oddělení. Dokud budeme pacientům ladit jejich zdraví k léčbě takovouto výživou, změn k lepšímu se nedočkáme. Často a většinově jsou jídelníčky pacientů v nemocnicích podobné. Nedávno pan prof. Zadák říkal v nějakém rozhovoru, že strava v nemocnicích vede v podstatě k podvýživě. Ano, chybí často velmi podstatné nutrienty, které vedou k lepšímu hojení organismu,“ napsala k fotce.

Lidé se začali okamžitě hádat mezi sebou. Jedni jsou toho názoru, že tohle je přece konečně normální snídaně, protože některé blafy, které servírují nemocniční kuchyně, se nedají jíst. Zároveň dodávají, že v dolní částí vozíku jsou piškoty, které jsou dietní, takže v ničem nevidí problém.

Další komentující jsou fotkou naprosto zděšeni a absolutně nechápou, jak si to může personál vůbec dovolit. A jaký je váš názor na celou věc?