Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle šílená vousatá zpěvačka bude zase zastupovat Rakousko v Eurovision Song Contest? Mohou s ní vyhrát?

Vousy dělají člověka!
Zdroj: PAZ Photography/Facebook

O zpěvačce říkající si Conchita Wurst jsme už jednou psali. Jednou zastupovala Rakousko v hudební soutěži Eurovision. Už v roce 2012, kdy postoupila do finále, ale nevyhrála. A tak to bude, zdá se, zkoušet znovu. Rakušané ji totiž nominovali také do ročníku 2013.

Holt v popu musíte nějak vynikat, což si uvědomují Rihanna ukazující nám na Twitteru neustále zadek, Miley Cyrus vyplazující na nás jazyk i Lady Gaga obalující se do hnijícího masa. Conchita Wurst vyniká tím, že je to docela pěkně vypadající dívka, až na jednu drobnost – má plnovous. Je to totiž ve skutečnosti muž, čtyřiadvacetiletý Tom Neuwirth.

Do povědomí Rakušanů se dostal v roce 2006 při účasti v soutěži Star Mania, což je jejich verze SuperStar, kde skončil jako druhý. Pak se na pár let odmlčel a epicky se vrátil v roce 2011 už jako Conchita Wurst. A tím se dostavil úspěch.

Zajímavé je, že v soukromém životě jde stále o Toma, chlapce, který se v kolumbijskou divu proměňuje jenom na pódiu. Holt má někdo ten marketing vážně dobře zvládnutý.

To, že byla zvolena porotou pro účast na dalším Eurovision Song 2014, ale vyvolalo v Rakousku dost kontroverze. Vznikla i facebooková skupina protestující proti její účasti, která má víc fanoušků než ona sama. Na druhou stranu na Eurovision vždycky bodují tyhle bizarnosti, ne? Až tedy na účast Kabátů, kteří skončili poslední…

P. S.: Zajímavé také je, že vážně moc dobře zpívá!

Související články

Další články