Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tahle sexy Ruska neumí rozdávat pouze pořádné rány: Ruská kráska se ráda pochlubí i svým DOKONALÝM ZADEČKEM!

Ruska se nebojí ukázat své přednosti.
+ Další 3 fotografie
Pokud se mluví o MMA, každého napadnou muži bijící se v kleci. Jenže tenhle sport nedělají pouze muži, ale i ženy. Některé z nich jsou navíc pořádné kočky. Jednou z nich je Alexandra Albu, která se navíc nebojí ukázat, že je pekelně sexy!

Většina z nás svět MMA nesleduje, pokud už ano, tak spíše ten, kde bojují muži. Jenže i na ženy je určitě čas od času dobré se v oktagonu podívat. Někdy se totiž perou pořádné kočky. Pohled za všechny prachy je na Rusku Alexandru Albu.

Sice nikdy nebude tak slavná jako například král UFC Conor McGregor, ale umí si fanoušky získat jinak. Velmi ráda se totiž fotí ve velmi zajímavých pózách, ze kterých se mužům tají dech. Ukazuje pravidelně dokonalou postavu, především pak svůj kvalitně vysportovaný zadeček!

Takovým pozadím se nemohou pochlubit ani některé modelky, jelikož netýrají své tělo v posilovně a na tréninku jako ruská rváčka. Ta ale nemá jen dokonalý zadeček, může nabídnout i pořádný pekáč buchet místo břicha. Nebojí se navíc ukázat ani své bradavky, prostě vlastně vše. Však se pokochejte, v naší fotogalerii je určitě čím…

Mohlo by vás zajímat

Další články