Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle sexy kráska je novou hvězdou Instagramu! 5 žhavých snímků Samanthy Hoopes

Samantha je opravdu nádherná.
Zdroj: Archiv
+ Další fotografie

Ještě loni to byla úplně obyčejná dívka z Pensylvánie. Dnes je z ní úspěšná modelka, která se mimo jiné stala tváří značky Guess. O kom je řeč? O třiadvacetileté Samantě Hoopes.

„Teď žiju svůj sen. Každý den přináší nová dobrodružství,“ říká Samantha, která se kromě modelingu věnuje i studiu na Penn State University a dodává:

„Stále nemohu uvěřit tomu, že jsem tváří Guessu. Vždy jsem si strašně přála být součástí takto kultovní značky a nyní se mi to splnilo. Nikdy nebudu schopna dostatečně vyjádřit, jak moc jsem za tuto příležitost vděčná.“

Vděční jsou nepochybně i mužští uživatelé Instagramu, na kterém Samantha zveřejňuje jeden sexy snímek za druhým. „Miluji Instagram. Líbí se mi, že na něm mohu vyjadřovat své názory a konfrontovat je s názory jiných. Fascinuje mě, že na jednu a tu stejnou věc existuje tolik různých pohledů – že všichni sdílíme jeden svět, ale každý se na něj díváme z jiné perspektivy,“ uzavírá sympatická blondýnka.

Související články

Další články