Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tahle sexy kočka zhubla na kost a šlo jí o život! Vzchopila se a přežila svou smrt

Dívka propadla anorexii.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
Tiara Rain DeHaan-Palubiak (22) byla mladá krásná dívka. Měla celý život před sebou, než začala mít problémy s váhou. Postupem času propadla anorexii a přišla skoro o vše. Málem zemřela.

Tiara nikdy neměla žádné problémy s váhou. Měla hezkou postavu. Když ale nastoupila na vysokou školu, šlo to s ní z kopce. Nejdříve trochu zhubla díky lehčí stravě a cvičení. Když jí lidé začali říkat, jak jí to sluší, zalíbilo se jí to. A tak hubla radikálně.

„Trochu jsem zhubla a všichni mi najednou říkali, jak mi to sluší a jak jsem se změnila. Lichotky se mi líbily. A tak jsem hubla víc,“ řekla Tiara. Ta si myslela, že když bude hubenější, tak ji lidé budou mít raději. Opak byl ale pravdou.

Tiara propadla anorexii. Během devíti měsíců zhubla 21 kilogramů. Kůže na ní začala viset a ztratila svoje sexy křivky. Měla vážné zdravotní problémy. „Pořád jsem počítala kalorie, byla jsem tím posedlá. Do mobilní aplikace jsem si zapisovala, co jsem snědla. Byla jsem přísnou vegankou. Později už jsem přestala jíst úplně,“ řekla Tiara, která kvůli anorexii přišla o většinu kamarádů.

Bylo jí pořád špatně a bolelo ji celé tělo. Neměla sílu a energii cokoliv dělat, často krvácela z nosu a trpěla migrénami. Měsíčky ztratila skoro úplně. Její tělo se bránilo a mělo hlad. Tiara mu ale nic nedopřála.

Nakonec vážila něco málo pod 35 kilogramů, bylo jí zle, necítila tělo, nemohla spát. Pořád jí byla zima. Její rodina se jí snažila pomoct, ale marně. „Byla jsem jako blázen, pořád mi něco v hlavě říkalo, že musím hubnout a počítat kalorie,“ řekla.

Díky rodině si Tiara uvědomila, že jestli s tím neskončí, brzy zemře. Začala pomalu jíst, zotavovala se a teď váží 52 kilogramů a je spokojená. Dokázala se úplně uzdravit, ale stačilo jí jen málo a přišla o život. Teď dokončuje univerzitu a chce cestovat a poznávat nové lidi. A doufá, že svým příběhem někomu pomůže.

Související články

Další články