Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tahle scéna vás zvedne ze židle: Bendová si ve filmu Špindl pořádně užívá s Révaiem

+ Dalších 7 fotografií
Vášnivá scéna
Zimní komedie Špindl šla do kin loni před Vánoci. Nyní už ji konečně můžete spatřit na televizních obrazovkách, a že je o co stát. Alice Bendová (45) tam má totiž pořádně vášnivou scénu s Janem Révaiem (44). Garantujeme, že po tomto snímku se vám rozhodně nebude lehce usínat.

Komedie Špindl ukazuje dámskou jízdu tří sester na horách. Dějové lince vévodí sarkastická postava herečky Anny Polívkové a její milostné trable. Jenže nebude v tom sama. Herečka Alice Bendová si ve filmu užila hříšných chvil s kolegou Janem Révaiem. A rozhodně jde o scénku, která mnohým pánům zlepší chuť na milostné hrátky.

Není to poprvé, kdy si Bendová zahrála žhavou scénu. Odhalila se třeba ve snímku Kajínek, svá obří ňadra odhalila v Báječných létech pod psa, své dokonalé křivky ukázala v Sametových vrazích. Alice je mezi režiséry hodně chtěná, a to především kvůli svým dokonalým tvarům. Snímek natočil Milan Cieslar, tvůrce oblíbených komedií Láska je láska nebo Život je život.

V hlavních rolích si zalyžují Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Anita Krausová, Oldřich Navrátil nebo Jan Révai. Film měl premiéru minulý rok před Vánoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články