Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Tahle scéna naštvala Agátu: Jakubovi ukazuje krásná Leichtová svoje bujné vnady!

+ Dalších 30 fotografií
Jakub Prachař se před několika dny sbalil a odešel od těhotné Agáty. Manželskou krizi nezachránila ani dovolená v Alpách a podle informací Blesku požádal Jakub o rozvod. Na vině mají být Agátiny nevěry, jenomže Jakub také není žádný svatoušek.

Svoji tehdejší přítelkyni Mirnu opustil Jakub Prachař (33) kvůli Agátě a nemusí to být poprvé, kdy se mu zalíbila jiná žena. Velmi žhavé scény měl v seriálu Ohnivé kuře s kolegyní Kristýnou Leichtovou.

Našli jsme starší fotky, kde už tenkrát obdivoval její ňadra a byl jejich velký fanoušek. A teď spolu tihle dva hrají dokonce manžele, takže o líbání a svlékání není v seriálu nouze.

A to mělo štvát Agátu, která jejich žhavé scény nemohla vydýchat. Prý na Kristýnu hodně žárlila, zatímco Jakub si natáčení těchto scén pěkně vychutnával.

Hledala pak modelka povyražení jinde? Možná jí ho mohl poskytnout Jakub Štáfek, nebo fotograf Dereck Hard, který celý románek naprášil médiím.

Mohlo by vás zajímat

Další články