Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle prostitutka promluvila o jedné zfetované sportovní hvězdě. Kdo jí platil za sex?

Tato dívka tvrdí, že spala s Lamarem Odomem.
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Tuhle událost řeší celá Amerika. Jak to vlastně vypadalo na party, která zatřásla i s obrovským basketbalistou Lamarem Odomem? Trochu světla do celé kauzy nyní vnesla jedna z prostitutek.

Monica Monroe. To je teď v Americe podobně skloňované jméno, jakým bylo ve své době třeba Monica Lewinsky. Monica Monroe tvrdí, že se u ní zfetoval basketbalista Lamar Odom – psali jsme ZDE.

Monica Monroe nyní promluvila pro Daily Mail! „Neudělala jsem nic špatného – naopak jsem mu zachránila život!“ Kněžka lásky navíc dokládala, že spolu se svou neméně lascivní kolegyní Ryder Cherry navštěvovaly Odomův soukromý apartmán až šestkrát denně!

Podrobnosti o sexuálních hrátkách se slavným obrem sice neprozradila, ale přinesla i další zajímavé informace!

Třeba že si obě ženy měly za sex s basketbalistou přijít až na 19 000 dolarů nebo že byla nyní umístěna do programu na ochranu svědků.

Celá kauza může ale skončit pro Odoma dokonce happyendem!

Podle nejnovějších dohadů se Khloe Kardashian rozešla se svým nynějším přítelem Jamesem Hardenem, aby se mohla věnovat stále ještě manželovi Lamaru Odomovi. Důvod? Záletný a drogově závislý basketbalista jí ve slabé chvíli pošeptal, že ji stále miluje.

Konec dobrý, všechno dobré.

Související články

Další články