Cat je původně z amerického Texasu. Státu, který má nejvíc obézních lidí z celé země. Dostala se až na Nový Zéland, kde plně rozjela svůj největší talent. Tedy jak být pozitivně tlustá.

To znamená, že se nestydí za svoje tělo, neřeší diety a urážkám se jenom směje. Má hodně vysoké sebevědomí a smysl pro humor. Snaží se bojovat proti diskriminaci obézních lidí a naopak je přimět, aby za svá práva začali bojovat.

Že potřebují v letadle 2 sedadla, protože z jednoho přetékají? Není to jejich vina! Řešit tuhle situaci mají prý letecké společnosti a vyrobit pár sedadel pro obézní lidi! Nepřijali vás kvůli vzhledu v práci? Zažalujte tu firmu!

Určitě je fajn, že Cat říká lidem, ať se mají rádi takoví, jací jsou. Na druhé straně tloušťka není pro tělo žádná výhra a motivovat tlouštíky k tomu, aby měli zničené klouby a vysoký cholesterol, ani také není nejlepší cesta.

Jenomže přesně na to se Cat chystá. Má naplánovány přednášky v Asii, Rusku i Americe o tom, jak je bezva mít nějaký ten špek navíc a nemuset být kvůli nadváze smutný.