Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle pořádně sexy profesionální surfařka byla zadržena za pokus o vraždu důchodkyně! Co přesně provedla?

Právě se díváte na zadek v tangách téměř vraha důchodkyně.
Zdroj: Facebook.com

Třicetiletá profesionální surfařka a modelka se na prkno, pokud bude odsouzena, asi nějaký čas nepostaví. Jill Hansen byla totiž obviněna z pokusu o vraždu, když se pokusila několikrát přejet čtyřiasedmdesá­tiletou důchodkyni svým vozem!

Svědek, údržbář Chris Khory policii řekl, že Jill Hansen nejprve důchodkyni jednou přejela autem a už začala zařazovat zpátečku, aby se ji pokusila přejet znovu. V tom zasáhl a páčidlem rozbil zadní okénko vozu Jill Hansen, načež se modelka prostě dala na úprk. Policie ale samozřejmě byla schopná velmi rychle zjistit, komu vůz patří, a do šesti hodin ji chytili.

Nebohá důchodkyně musela být převezena do nemocnice s těžkými poraněními a nikdo příliš nechápe, co útok vyvolalo. Jill Hansen měla ale s policií opletačky již dříve.

Kvůli útoku na osobu musela podstoupit psychologický posudek a její vlastní otec na ni dal soudní příkaz, když podle jeho slov na Facebooku začala shánět nájemného vraha, aby ho zavraždil. Kromě toho dostala už několik pokut za rychlou jízdu nebo za používání telefonu během jízdy.

Zatím se všechno dalo vyřešit pokutou, ale z pokusu o vraždu se nejspíš jen tak nevykroutí. Mimochodem, její obhajoba? Prý měla pocit, že jí chce důchodkyně ukrást auto…

Související články

Další články