Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle paní si říká A.N.D.U.L.A a hraje si na královnu českého Instagramu! Kdo to je?

+ Dalších 13 fotografií
A.N.D.U.L.A je instagramová postavička, která ale kromě toho nedělá vůbec NIC! Není to žádná youtuberka, herečka, zpěvačka a dokonce ani blogerka. Tahle paní po třicítce si myslí, že je vtipná. Někdo by jí měl říct, ať už to zabalí!

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A je momentálně totálním bizárem v Česku! Nikdo nechápe, kde se tahle paní po třicítce vzala, ale všem se nám už dostala do povědomí, a to ne tím, že by zachránila svět nebo vydala novou desku, tahle paní totiž nic tak světoborného neumí a jediné, co umí, je mít „vtipné“ připomínky na Instagramu.

Lidé při pohledu na její profil očekávají, že je to slavná osobnost nebo že aspoň něco prospěšného dělá, když ji sleduje přes 60 000 lidí, ale opak je pravdou, tahle postarší blondýna se umí jen fotit a komentovat lidi kolem sebe. Je zarážející, že někdo jako ona se srovnává s celebritou, jako je třeba Leoš Mareš a porovnává, kdo z nich obdrží více lajků u fotek. To jsou problémy, viďte?

Tato dáma se stala slavná takzvaně přes noc, sarkasticky okomentovala někoho slavného, nebo se přiživila na popularitě českých pornohereček, a hele, najednou jí začal růst počet sledujících, což přesně A.N.D.U.L.A chtěla Její humor je tak dotěrný a její hlášky tak ohrané, že by se Aneta Chovanová měla raději zaměřit na svůj osobní život a na Instagram zapomenout.

Nedávno oznámila, že když je už starší, konečně se vdá a popravdě nikdo z nás neočekával, že by jakýkoliv muž na téhle planetě vydržel s blondýnkou déle než jedno rande. Pokud vás to zajímá, její svatbu můžete sledovat do detailů, protože A.N.D.U.L.A ne­zapomíná házet všechny detaily na Instagram. Už o té svatbě a rozlučce víme skoro vše, jediné, co neprozradila, je barva kalhotek, které si v ten osudový den vezme.

Také tvrdí, že závist si člověk musí zasloužit. Když se nad tím ale zamyslíte hlouběji, zjistíte, že této paní vlastně není CO závidět! Kromě množství odběratelů na Instagramu zatím nic nedokázala, a to už by na to měla i věk. Sama nedávno prohlásila, že už jen čeká na pozvánku do Show Jana Krause. Její sebevědomí opravdu nemá hranice a A.N.D.U.L.A by si měla uvědomit, že pár fotek v podprsence a nějaký ten vtípek denně na Instagramu z ní opravdu CELEBRITU nedělá!

Související články

Další články