Svou úchylku povýšila Nizozemka Dominique Lesbirel (41) na další úroveň. Nejen že svá domácí zvířata přehnaně miluje, začala se za ně dokonce provdávat!

Její první manželství ukončila smrt kocoura Doeraka, a tak si chce zoofilní vdova nyní vzít svého psa Travise. A to není všechno. Dominique má navíc normálního lidského přítele, kterému její zvířecí veselky vůbec nevadí a ve všem ji prý podporuje!

Travise poznala před třemi lety v Řecku, kde si ho coby opuštěného psa osvojila na pláži. A byla to prý láska na první pohled! „Nejdřív mi ukradl botu a potom mi vzal i mé srdce,“ dojímá se nad svou novou láskou bláznivá Nizozemka.

Podobné sňatky se navíc chystá zprostředkovávat dalším zájemcům. Vše je ale naprosto legální. Obřad s Travisem se totiž uskuteční prostřednictvím webového portálu, který Dominique provozuje.

Do virtuální kaple si navíc můžete vzít i zvíře stejného pohlaví. Pak už stačí jen kliknout na „ano, beru“ a můžete si vytisknout svatební certifikát. I když její portál navštívily už tisíce virtuálních zoomanželů, najdou se i odpůrci, kteří Nizozemce dokonce vyhrožují smrtí za údajné týrání zvířat.