Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle paní (47) přijela do nemocnice, kvůli bolavému břichu. Pak nastal totální šok!

Neuvěřitelný případ se stal v americkém Massachusetts.
Zdroj: facebook.com
Judy Brown (47) z amerického Massachusetts dorazila do nemocnice s nesnesitelnými bolestmi břicha a obavami, že se jedná žlučové kameny. Lékaři pro ni ale měli úplně jinou diagnózu. Ženě se po 22 letech manželství podařilo otěhotnět!

„Bylo děsivé jet do nemocnice a myslet si, že je něco opravdu špatně. Ale následně pochopit a přijmout fakt, že jsem těhotná a budu navíc rovnou rodit… Bylo to neuvěřitelné,“ uvedla Američanka pro ABC News.

Za podpory manžela Jasona (48) ale celou situaci zvládla a už za hodinu porodila zdravou, 3,6 kilogramu vážící holčičku.

„Po 22 letech manželství mi vůbec nenapadlo, že bych mohla být těhotná,“ přiznala Judy. Šťastní manželé si proto museli od nemocnice půjčit i úplně základní vybavení, jako například dětskou sedačku do auta, aby mohli s malou Carolyn Rose vůbec odjet.

Gynekoložka Kimberly Gecsi poznamenala, že v poslední době se podobné případy množí a lidé by si na to rozhodně měli dávat pozor. I ženy dlouho po čtyřicítce totiž mohou otěhotnět. Koneckonců Judy Brown je toho dokonalým příkladem.

Související články

Další články