Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle Ostravanda se stala novou Supermiss! Soutěž má za sebou nejtěsnější finále, podívejte se, jaké krásky se rvaly o titul!

Vítězka 7. ročníku soutěže krásy Supermiss 2013 Markéta Břízová.
Zdroj: supermiss.cz
+ Dalších 9 fotografií

V pražském Hiltonu se včera v soutěži krásy Supermiss děly věci. O titul si to rozdalo hned několik favoritek a pořadatel, automobilový závodník Tomáš Vavřinec prý tak těsný verdikt poroty ještě v sedmileté historii soutěže nezažil.

Hlavní cenu, titul Supermiss 2013 si nakonec odnesla dívka č. 7, vysokoškolsky vzdělaná kráska z Ostravy, modelka Markéta Břízová (24), která doslova o prsa porazila druhou Ivanu Loušovou (22) z Karlových Varů. Titul druhá vicemiss získala sexbomba, budoucí vizážistka Blanka Patricie Skálová (20) z Prahy.

Zkrátka nepřišly ani další dvě krásky v desetičlenném finále. Andrea Kolářová (21) z Liberce vyhrála hlasování fanoušků na internetu a pod Ještěd ještě díky Natálii Kotkové (20) putoval i tradičně udělovaný titul Miss Motorsport.

Tuto úspěšnou akci mají modelky rády také kvůli velkorysým cenám. Letošní vítězka odjela ve Škodě Citigo a vzduchem létaly skútry, zahraniční zájezdy, špičkové lyže a další "drobné" radosti. Nás ale nejvíc bavily společenské šaty návrhářky Marie Zelené, která finalistky oblékla, nutno říct, že mimořádně vkusně.

Co se kulturních vložek týče, krom obligátně pějícího Bohuše Matuše (40) a moderujícího prince-seniora Jana Čenského (52) překvapila zpěvačka Monika Absolonová (37), která zaujala nejen divokým vystoupením, ale především skvělou postavou. Marně jsme vzpomínali, zda byla někdy v minulosti hubenější. Mimořádně to seklo také Miss Europe 1995 Monice Žídkové (36), která by mohla z fleku soutěžit.

Pokud vám nestačí naše fotogalerie a projeli jste i fotografie, které dívky podaly k přihlášce a my jsme je uveřejnili nedávno, nenechte si ujít záznam celého večera, který vysílá ČT1 v sobotu 22. března odpoledne.

Související články

Další články