Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tahle odvážná žena ukázala něco, za co se všichni stydí. Nyní je HVĚZDOU INTERNETU!

Zdroj: instagram.com
Každý si dá na Facebook a Instagram většinou jen krásné fotografie, protože sociální sítě jsou takzvanou virtuální realitou. Jenže právnička Kenzie Brenna udělala výjimku. Všem ukázala to, o čem se nahlas nemluví a za co se ženy stydí. Teď ji za to všichni obdivují!

Když si chcete zveřejnit fotografii na Facebooku nebo Instagramu, většinou se vyfotíte několikrát a ze snímků si vyberete ten, kde vám to nejvíce sluší. Proč by si taky člověk dával na sociální síť fotku, kde mu to nesluší nebo kde ukáže svoje nedokonalosti. Právnička Kenzie Brenna ale udělala výjimku a na Instagramu zveřejnila hodně odvážnou fotografii. Ukázala všem to, o čem se nahlas nemluví a za co se ženy nejvíce stydí

Kenzie všem na Instagramu ukázala hodně odvážnou fotografii, na které má větší povolené bříško plné strií. Navíc pod snímek napsala, že je to její nejoblíbenější část těla! Kenzie tak chtěla podpořit ostatní ženy, aby měly rády svoje tělo, i když není dokonalé. Přece není důležité, aby každá byla vychrtlá anorektička, ale to, jak se cítí. Důležité je, aby se člověk měl rád. A tahle odvážná právnička rozhodně nemá žádný mindrák Fotografie se ihned stala hitem a lidé ženu obdivují. Přece jen to chtělo hodně odvahy! Podívejte se do galerie.

Související články

Další články