Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle obdařená blondýna rozbila vztah Vémolovi a Ceterové: Nevěra se provalila v koupelně

Tahle obdařená blondýna rozbila vztah Vémolovi a Ceterové: Nevěra se provalila v koupelně
Zdroj: Facebook/Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Nevěra
Zápasník MMA Karlos Vémola (35) zažívá pořádně perné období. Nejenže se musel vyrovnávat s operací a koronavirem, teď se s ním ještě rozešla jeho přítelkyně Lela Ceterová (31). A i v tomto případě platí „za vším hledej ženu“. Na Vémolu se totiž provalila jeho nevěra s fitness trenérkou Zdeňkou Černou (38). Nelze se tak Ceterové divit, že už to doma se záletníkem nevydržela.

O tom, že Karlos Vémola není svatý, pochybuje málokdo, byť už to vypadalo, že se známý bouřlivák na čas zklidnil. To když se dal dohromady s Lelou Ceterovou. Před osmi měsíci se jim narodila malá dcerka a vše vypadalo zalité sluncem, minimálně na veřejnosti. Skutečnost je ale jiná. Svou přítelkyni totiž podváděl se Zdeňkou Černou.

Bylo jí jedno, že je zadaný

Při pohledu na fitness trenérku je ihned jasné, že jde o Vémolův typ. Vysportované tělo, bujné poprsí, za nějž vděčí plastikám, a blonďatá hříva. Není tak divu, že Černá Vémolu ihned zaujala. "Jednou mi napsal na Facebook a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na nápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," zavzpomínala pro deník Blesk Černá.

Tu přitom vůbec netrápilo, že je Vémola zadaný. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo," řekla Blesku fitness trenérka.

Jedna fotka a oheň byl na střeše

Po nějaké době se ale se zápasníkem MMA Vémolou pohádala. "Přišel pozdě na rande a takové věci. Měla jsem pocit, že se ke mně chová bez respektu. Proto jsem na Facebook dala fotku z jeho koupelny. Pak jsem byla požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že ji mazat nebudu," vysvětlila deníku své motivy Černá.

Ceterové tak bylo ihned jasné, o co šlo, ale i kvůli malé Lili se rozhodla, že hořkou pilulku spolkne. Vémolovi ale pořádně vyčinila, jenže to nezabralo, Černá je s bijcem v kontaktu dodnes. "Zatím jsme se ale nescházeli, protože byla epidemie. Já jsem v Německu, kde žiji. Chtěl mě navštívit, ale neletělo žádné letadlo. Potom jsme na měsíc kontakt neměli a teď zas ano a ptal se, kdy přijedu do Česka, což bude v polovině září," nastínila své plány Černá. Ceterové to ale už může být jedno, Vémola už není její starost.

Související články

Další články