Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle mladá Češka mění svět módy. Uspěla díky tajemství našich předků!

Zdroj: Lavlin.cz
+ Další 2 fotografie
Takové příběhy v eXtra.cz milujeme. Mladá maminka Romana nebyla spokojená s kvalitou oblečení pro miminka. A svou nespokojenost přetavila ve vlastní módní značku Lavlin, která začala rodičům dětí od narození až do sedmi let nabízet designové oblečení jen z těch nejpřírodnějších materiálů. A rázem začala měnit poměry v českém módním byznysu zaměřeném na děti. A navíc, české děti se nikdy tolik netěšily na oblékání.

„Výrobky Lavlin jsou ideální pro dětskou citlivou pokožku, neobsahují chemické látky a jsou pro člověka historicky přirozené. Zboží je od renomovaných výrobců zejména z Dánska, Norska, Francie, Německa a Velké Británie. Oblečení z merino vlny, organické bavlny, hedvábí a bambusového vlákna je úžasné na dotyk, příjemně voní a vzbuzuje dobrou náladu. Tohle ale přeci dávno věděli i naši předci, jen jsme na to v moderní době trochu zapomněli,“ říká Romana.

A ke své značce ještě dodává, že Lavlin.cz chce dát dětem to nejlepší. „Běžně svým dětem kupujeme zdravotně nezávadné hračky či drahé biopotraviny a přitom zapomínáme na oblečení, které se dotýká dětské kůže celý den,“ říká Romana.

Romanu pak nejvíce dojímají příběhy spokojených maminek. „Jedna maminka mi popisovala, jak pro její malou dceru bylo oblékání do normálního oblečení doslova peklem na zemi. Holčička měla velmi citlivou pokožku, kterou běžné oblečení velmi dráždilo. Díky outfitům od nás veškeré nepříjemné reakce pokožky zmizely a holčička si teď oblékání užívá, jako každá správná malá i velká slečna,“ uzavírá Romana.

Tržby na internetovém obchodě její značky rostou každý měsíc o desítky procent a k tomu mezi pravidelné zákazníky už patří i dlouhá řádka českých celebrit. „V mém oblečení je ale hvězdné každé dítě, protože se cítí spokojeně a šťastně. A o to jde přece nejvíc,“ říká majitelka Lavlinu.

Související články

Další články