Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tahle maxi prsa neudrží žádná podprsenka, jak se vám líbí?

Maxi prsa: Tady je každá podprsenka marná
Zdroj: Instagram huge.boobs.stuff.2
+ Dalších 11 fotografií
Ňadra

Připravili jsme pro vás sbírku patnácti maxi dekoltů, které hraničí s nevkusem. Líbí se vám, anebo jsou takovéhle bombardéry na hrudi už prostě trochu moc? Posuďte sami v naší galerii.

Obří prsa vládnou Instagramu

V naší nabušené galerii najdete ta největší ňadra, pod kterými zaručeně praskne i ta nejodolnější podprsenka. Kdo by nechtěl takovou nálož? Nejeden náhodný pozorovatel se ušklíbne, že takovéhle bomby houpající se na hrudi jsou už moc, tyto dámy si na nich ale neváhají stavět i kariéru.

Na sociálních sítích pak zásobují svoje fanoušky odvážnými fotkami, které jako by z erotických magazínů vypadly. A ti je za to odměňují chlípnými, ale také obdivnými komentáři a někdy také nabídkami k sexu anebo dokonce ke svatbě.

Instagramové modelky z naší galerie sklízejí obrovský obdiv a to, co se jednomu může zdát jako nevkusné a přes čáru, je pro druhého důvodem k předčasné ejakulaci. Jak se líbí naše galerie vám?

Jste radši na pořádné bombardéry, anebo na prsa tak akorát do ruky?Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy