Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle kůzlátka Mádl opustil? Ten nemohl být při smyslech. Bývalka Josefíková má vnady akorát do ruky

Nikdy je pořádně neukazuje, ale když už je Eva odhalí, tak to stojí
za to.
Zdroj: www.jirkazz.gzk.cz/profimedia.cz
Už je to nějaký ten pátek, co se Jirka Mádl rozešel s Evou Josefíkovou. Mladá Libuška Šafránková, jak se herečce přezdívá, přitom má na hrudi dva takové klenoty, že by po nich toužil každý milovník ženských hrudníčků. I když teda není nejvyvinutější, ale o to pevnější.

Jak sami můžete posoudit, tak Jirka Mádl byl opravdu blázen, když k vodě pustil takovou kočku s takovými prsíčky. Těch by se přeci nemohl jen tak nabažit. Jenže on nakonec Evu Josefíkovou poslal k vodě a její vnady zůstaly nelaskány a na ocet.

Jenže určitě už se dávno našel nějaký princ, co herečku přivedl opět k životu a opět začala žít, nejen sexuálně. I když sama přiznává, že sex je opravdu důležitá věc k životu a nemohla by bez něj být. Přitom vypadá tak nevinně, že by si člověk řekl, že je to ještě panna. Mádl něco naznačoval, že je ale spíš frigidka.

Jenže Eva se nezdá a dokáže se pořádně rozparádit a ukázat, co skrývá pod velkými triky, které nemůžou pravdivě ukázat, jak má dokonalý hrudníček. Škoda, že se nesvléká tak často.

Související články

Další články