Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle kráska že trpí obezitou? Modelka váží 108 kilo, muži po ní šílí

Hunter McGrady: Plus size modelka váží 108 kilo
Zdroj: Instagram Hunter McGrady
+ Dalších 10 fotografií
Velká krása

Při výšce 180 centimetrů váží 108 kilo. Dříve měla ze své tučné postavy deprese a držela přísné diety, dnes je z Hunter McGrady (28) populární plus size modelka obdivovaná pro svůj půvab i odvahu.

Plus size modelka váží 108 kilo

Hunter McGrady (28) je jednou z žen, která pořádně rozbouřila zkostnatělé vody modelingového průmyslu. Hunter se živí jako plus size modelka a při výšce 180 centimetrů váží celých 108 kilo. Přesto to na ní není vidět, za tlusťošku s náběhem na cukrovku by ji označil jen málokdo. Přesto trpí podle BMI tabulek obezitou.

Blonďaté modelce se ale nabídky jen hrnou a hubnout rozhodně neplánuje. Snad má tolik fanoušků i díky rozložení váhy na těle, které jí dodává i přes nějaké to kilčo navíc neskutečný sex-appeal. Tahle samice má plné oblé křivky, plný dekolt a kulatý zadek.

Hunter McGrady měla z kil navíc komplexy

Modelka Hunter McGrady v minulosti trpěla depresemi a snažila se přebytečný tuk zhubnout pomocí krutých diet. Tomu je konec, dnes se podle ní oblékají baculky po celém světě. Hunter ale tvrdí, že to, že jí ručička na váze ukazuje víc než běžné ženě, ještě neznamená, že může kašlat na zdraví. Pravidelně cvičí pilates, jezdí na koni a snaží se jíst vyváženě.

Podívejte se do sexy plus size galerie.

Související články

Další články