Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tahle kráska zahřívala starého Lea Beránka: Peníze ale věk nezastaví a misska už rajdí na jiném hřebci

Co si o tom myslíte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 45 fotografií
Když se řekne Sabina Drljevičová (27), tak vám to patrně vůbec nic neřekne. Pokud vám ale připomeneme, že se tahle kráska snažila v roce 2011 vyhrát v České Miss a následně randila s otcem Lea Beránka (27) Leem Beránkem st. (54), tak se možná rozvzpomenete. Sabina s bouřlivákovým otcem sice vydržela pár let, ale veselka z toho nebyla. Už si ji hýčká jiný krasavec.

Sabina Drljevičová je nádherná žena, a proto není divu, že se kolem ní motali a stále motají muži různých věkových kategorií. Ještě než se přihlásila do České Miss 2011, kde chtěla vybojovat titul královny krásy, tak už tři roky randila s Leem Beránkem st.

Krásná mladá dívka vedle postaršího, ale movitého pána. Tenhle vzorec v poslední době vídáme čím dál tím častěji. V Miss nakonec získala titul Miss Earth 2011, ale starému Beránkovi zůstala i tak nadále věrná.

Jejich vztah zakusil ledasco a pomalu to vypadalo, že se bude chystat veselka. Beránek starší se konečně odhodlal, pořádně se plácl přes kapsu a koupil své drahé polovičce zásnubní prsten s kamenem za milion.

Ze svatby evidentně sešlo, protože rozkošná Sabina se na svém instagramovém účtu pyšní svatební fotkou s tajemným mužem, který rozhodně nevypadá jako muž, kterému pomalu, ale jistě bude za chvíli šedesát.

Že by Sabina nakonec usoudila, že peníze nejsou všechno a přesedlala na mladšího hřebečka?

Související články

Další články