Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tahle kráska vyhrála titul Miss. Ale přitom má penis! Jak se vám líbí?

Bez make-upu to prostě nejde…
Zdroj: profimedia.cz

Jednadvacetiletá Dani St James z Jižního Walesu nedávno zvítězila v Miss Tourmaline a na další soutěž krásy – Miss Diamond Queen 2013 – se právě v těchto dnech připravuje. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby se ovšem nenarodila jako chlapec Daniel.

Danielova puberta měla poměrně zajímavý průběh. V jedenácti letech začal používat make-up, o rok později svým rodičům oznámil, že je gay, a v sedmnácti už běžně nosil dívčí šaty. Vše završil tím, že po dosažení plnoletosti navštívil svého lékaře a nechal si od něj předepsat ženské hormony.

Co z Daniela nakonec vyrostlo, vidíte sami – krásná blondýnka s penisem, která je se svým současným vzhledem naprosto spokojená a doufá, že se jí podaří stát se úspěšnou trans modelkou.

„Když mi byly tři roky, máma mi donesla kočárek. Vždycky jsem měla ráda hračky pro holčičky. Nikdy jsem se nezajímala o sport, nikdy jsem nechtěla koupit Action Mena nebo něco podobného. Nepřipadalo mi to přirozené,“ vzpomíná Dani, která pracuje jako manažerka nejmenovaného nočního klubu.

Na rozdíl od jiných transsexuálů se prý Dani nikdy necítila jako žena uvězněná v mužském těle a nemusela svádět žádný vnitřní boj, jelikož nikým nebyla nucena k identifikaci s jedním pohlavím. Možná i proto jí ani jednou nepřišlo na mysl, že by se mohla nechat přeoperovat na muže.

„Moji rodiče nejenže nedostali infarkt, ale podporovali mě ve všem, co jsem dělala – bez ohledu na to, zda se jednalo o typicky ženské, nebo naopak typicky mužské záležitosti. Mohla jsem se oblékat i chovat tak, jak jsem zrovna sama chtěla,“ řekla Dani a dodala: „Kdyby mi před třemi čtyřmi lety někdo tvrdil, že se jednou budu účastnit soutěží krásy, nevěřila bych mu. Dnes to však považuji za skvělý způsob, jak inspirovat ostatní transsexuální li­di.“

Související články

Další články