Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tahle kráska vlastní ten nejdokonalejší zadek na světě. Narvala byste se do jejích kalhot?

Natashu Wagner z Kalifornie si pěkně hýčkají nejrůznější módní návrháři. Podle nich má totiž dokonalé pozadí, díky němuž se jim podaří udělat ten správný střih kalhot.

Natasha už roky spolupracuje s oděvními domy a návrháři, kteří zbožňují její zadeček. Je prý dokonalý, což si pochvalují především návrháři známých džínových značek, jimž stojí Natasha modelem a pomáhá tak při tvorbě různých střihů kalhot. Když si nějaké se svou velikostí 28 oblékne, návrháři si prý lépe dokážou představit, jak budou kalhoty vypadat na ženách bez ohledu na jejich tvary.

O svůj poklad, který jí už 14 let vydělává nemalé peníze, se musí i patřičně starat, takže zatímco my prosedíme hodiny u počítače, Natasha rýsuje křivky.

Za ta léta, co pracuje jako modelka na zadek, si už stačila založit vlastní modelingovou společnost, prostřednictvím níž se snaží objevit nové tváře. Sama se přitom k modelingu dostala náhodou. Na vysoké škole jí známá jen tak vzala míry, už za pár měsíců pak stála v ateliéru návrháře jako modelka.

Související články

Další články