Ten největší je poměrně jasný. „Orgasmus mám tak nějak prostě pořád,“ říká žena upřímně s tím, že každý týden vyzkouší minimálně dvě nové pomůcky. S „dlouhou pracovní dobou“ jí občas pomáhá i její matka, která některé hračky testuje místo ní.

Angličanka zároveň tvrdí, že její pracovní náplň nijak nenarušila erotický vztah mezi ní a jejím přítelem Desim (39). Ten ji prý v její kariéře podporuje a rovněž pomáhá s testováním. Nedělní obědy téhle rodinky musí být opravdu plné „plodné“ konverzace.

„Když moji přátelé slyší, jak otevřeně mluvím o sexu, tak jsou také více otevření. Zjistila jsem, že jsou každý jiný a mají různé záliby,“ popisuje svůj postoj ke kamarádům Karleen.

Stejný způsob konverzace pak uplatňuje i v rodině.

„Byla jsem vychovaná tak, abych mluvila o sexu otevřeně. V naší domácnosti to nikdy nebylo tabu. Mám pět sester a všem jsem poslala hračky na vyzkoušení. Mámě jsem navíc poslala Venušiny kuličky, které procvičují pánevní dno. Říkáme si úplně všechno, takže to není vůbec trapné.“

Karleen má evidentně jiný názor na definici slova trapné než my.

Její práce ale každopádně zaujala všechny uživatele internetu a zhruba 3/4 z nich by si ji s ní ihned vyměnili. Co vy? Patříte mezi ně?