Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle kráska si vydělává peníze neobvyklým způsobem. Proč by makala, když může být Sugar Baby!

Tahle kráska se živí jako Sugar Baby.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Kráska Simone Toon (25) z Northamptonshire se rozhodla, že v životě prostě pracovat nebude. Proč by se honila, když si může peníze vydělat mnohem jednodušším a příjemnějším způsobem. Opovrhuje ženami, které chodí do práce, a ji zase za to, co dělá, odsuzuje hodně lidí.

Simone Toon má sice jen 25 let, ale přesně ví, co chce, a uměla si život zařídit po svém. Má vše, na co si vzpomene, žije v přepychu a do práce nemusí. Svůj životní styl si nemůže vynachválit!

Kráska je totiž „Sugar Baby“, tedy luxusní společnice. Prostě nepracuje, ale žije a stýká se s bohatými staršími muži, kteří jí koupí vše, co si řekne. Platí jí byty v Londýně, značkové oblečení, dovolené, členství ve fitku i auto. „Sugar Baby je někdo, kdo žije krásný život v přepychu,“ tvrdí Simone. „Můžete žít v krásném luxusním bytě, to mi vše zaplatí moji starší muži,“ řekla.

Jediné, co pro to musí udělat, je pořádně se vyfiknout na schůzku s bohatými muži a prostě být krásná a sympatická. Simone to, co dělá, miluje a vůbec by neměnila. Navíc to nepovažuje za práci, ale za koníček. Jen prý nějak tráví volný čas a užívá si života.

A to pořádně! Za měsíc utratí až 120 tisíc korun! A takovou částku jí opravdu muži dopřejí. Všemi chudými opovrhuje a nikdy by s nimi na žádnou schůzku nešla. Jenže každá na to prostě nemá žaludek. S některými má žena i sex, jiným stačí jen její společnost.

A jak vypadá její normální den? Probudí se až kolem poledne, protože nesnáší rána. Pak si jde na dvě až tři hodiny zacvičit do fitka, na solárko nebo si udělat nehty. Mezi 4. a 5. hodinou odpoledne si pochutná na obědu s kamarádkou a pak honem domů se připravit. Vlasy, make-up, hezky se obléknout, nahodit svůdný pohled a vyráží do společnosti s postaršími muži. A tak je to pořád dokola.

Někdy ji muži berou i na dovolenou, nedávno si s jedním takovým zaletěla do Dubaje. Jednou jí dokonce dal jeden muž 240 tisíc korun a řekl jí, ať jde nakupovat a užije si to. Muži jí platí vše, na co si vzpomene, ale také za společnost, večeři i sex. Co ale bude dělat kráska, až nebude mladá a krásná, je ve hvězdách. Leda že by nějakého ze svých chlebodárců dohnala až do chomoutu.

Související články

Další články