Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Tahle kráska si schovala vlastní sperma! Na co ho bude potřebovat?

Zdroj: Facebook.com/Eleyna Salih
+ Další 4 fotografie
Jednadvacetiletá Eleyna Salih z Londýna momentálně podstupuje přeměnu na ženu. Než však podstoupí poslední operaci a změní si i pohlaví, plánuje si zmrazit sperma, aby tak mohla být matkou i otcem.

Eleyna se narodila jako chlapec. Už odjakživa věděla, že chce být ženou.

Minulý rok v dubnu jí lékaři z londýnské kliniky Charing Cross Gender sdělili, že je připravená podstoupit hormonální léčbu a začít přijímat ženské hormony

Než se však přeměna na ženu dotáhne do konce, chce zmrazit své sperma, aby mohla být v budoucnu rodičem. Chce, aby měly její děti stejné genetické dispozice.

"Když jsem vyrůstala, říkala jsem si, že nikdy nechci mít děti. Teď když jsem starší a mám mladší sourozence, je moje touha po mateřství stále větší. Vidět dítě, jak roste a stává se z něj dospělý člověk, je opravdu krásné," vypráví Eleyna pro MailOnline.

"Chci si zmrazit své genetické informace, abych mohla začít žít svůj život naplno. Tvrdě pracovat a ušetřit spoustu peněz pro mé budoucí děti. Chci si být jistá, že jsem schopná jim zařídit dobrý život," pokračuje nebojácná mladá žena.

Eleyna už teď ví, že chce být matkou. Vědomí být otcem a matkou zároveň ji vůbec neděsí

"Nepotřebuji k sobě muže, abych byla rodičem. Udělám si svoje vlastní děti ze svého sperma," říká sebevědomě.

"Jestli se to někdy stane a budu mít vztah s někým, s kým budu šťastná, bude to skvělé, ale když ne, nevadí. Stejně budu mít svoje děti. To je priorita číslo jedna," dodává.

Eleyna se dále svěřuje, že vždy věděla, že se narodila ve špatném těle. Ve svých třinácti letech si nechala poprvé narůst dlouhé vlasy, začala se malovat a oblékat se jako žena.

Víc žensky se začala cítit v sedmnácti. Bylo jí jasné, že musí podstoupit přeměnu pohlaví za dohledu lékařů. Jedině tak bude opravdu šťastná.

Vždycky to ale neměla tak růžové. Cizí lidé, kteří neznali její příběh, na ni byli zlí. Byla terčem posměchu za to, že se postupně měnila v ženu.

Eleyna byla obětí šikany, kterou špatně snášela Naštěstí měla po boku pravé přátele a rodinu. Ti ji pomáhali odrazit se zase ze dna a stále ji v jejích krocích podporují.

Jednou, až bude Eleyna matkou, chce své děti naučit respektu k druhým.

"Všichni jsme lidské bytosti a máme právo zacházet se svým životem, jak chceme. Nikdo nás za to nemůže urážet a nenávidět. Všechno je to jenom naše volba," uzavírá mladá slečna svůj příběh.

Související články

Další články