Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle kráska si od jedenácti holí jenom knír! Proč to dělá? A má víc chlupů než váš muž?

Yasmin se cítí sexy.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Yasmin Gasimova (19) se na svém blogu veřejně přiznala, že se neholí a ani s tím nehodlá začínat. A aby dokázala, jak odhodlaná skutečně je, zveřejnila sérii fotografií, za které by se styděl i yetti.

Vsadíme se, že po chvíli zamyšlení uhodnete, co tahle vykutálená slečinka studuje.

Ano, je to filozofie. A aby toho nebylo málo, tak se Yasmin vrhla ještě na IT. Je jasné, že na těchto oborech muže neodradí ani vagony chlupů a studentka z Velké Británie toho pořádně využívá.

„Možná si upravím ohanbí, když jedu na dovolenou, ale v normální den jsou má podpaží huňatá a nohy doslova srstnaté,“ přiznává Yasmin.

Dodnes si dívka holí pouze knír a na nohy dojde jen v případě, že touží po sexu na jednu noc. Tvrdí, že se nyní cítí více svobodná.

„Přestalo mě to zajímat, když mi bylo 11, protože mám přírodně husté, rychle rostoucí chlupy, takže mi trvalo hodinu, jen abych měla na nohách černé tečky.“

Yasmin doufá, že jejího příkladu bude následovat více žen a přijmou chlupatost za svou.

„Na chlupech není nic špinavého. A navíc bychom neměli po ženách požadovat vyšší standardy než po mužích. Tohle je reálné ženské tělo a neměli bychom ho schovávat,“ tvrdí britská studentka.

Souhlasíte?

Související články

Další články