Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tahle kráska oslavila narozeniny: Kate Upton a její nejžhavější fotky

Zdroj: instagram
+ Dalších 50 fotografií
Všechno nejlepší!
Krásná modelka Kate Upton oslavila 27. narozeniny. Na počest jejích narozenin jsme pro vás připravili výběr těch nejvíc sexy fotek blonďaté divy.

Kate Upton (27) je americká modelka a herečka. Narodila se v Michiganu, ale vyrůstala na Floridě a v pondělí oslavila krásné 27. narozeniny. Kariéru modelky nastartovala v roce 2008 po castingu Elite Model Management v Miami, kde ještě v ten den podepsala smlouvu.

Pak se přestěhovala do New Yorku, kde získala smlouvu s IMG Models. Jako modelka je velmi úspěšná. V roce 2013 byla na newyorském týdnu módy zvolena za nejlepší modelku roku.

V herectví se také uplatnila. Její nejznámější role je ve filmu Jedna za všechny, ve kterém si zahrála po boku Cameron Diaz, Leslie Mann a Nicki Minaj.

Je proslulá modelka i diva. Ráda totiž svoje tělo vystavuje všem na odiv. Podívejte se do fotogalerie na nejžhavější fotky krásky Kate Upton.

Související články

Další články