Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tahle kráska je novou SUPERMISS! Adéla Karasová zaujala monologem blondýnky

Tahle kráska je novou SUPERMISS! Adéla Karasová zaujala monologem blondýnky
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Zapomeňte na skandály omílanou Českou Miss, protože ty nejsympatičtější, nejhezčí a nejtalentovanější dívky dnes soutěžily v SUPERMISS. O titul se popralo 10 kočiček a rozhodování o vítězce bylo pro porotu opravdu hodně náročné. Nakonec ale zvítězila ta nejkrásnější a nejelegantnější Adéla Karasová!

Ty nejkrásnější dívky z Česka jsou bezpochyby v SUPERMISS! V pražském hotelu Hilton dnes soutěžilo o titul 10 těch nejkrásnějších. A všechny je převálcovala Adéla Karasová, která porotu zaujala monologem blondýnky. A neměla to vůbec jednoduché!

Všechny finalistky prošly náročným školením, aby byly na dnešní slavnostní večer dokonale připraveny Krásky soutěžily také v kategorii MISS MOTORSPORT a díky tomu si vyzkoušely své řidičské umění. Nejlépe sešlápnout plyn uměla Ivana Sottnerová.

Kromě těchto kategorií bojovaly dívky o titul MISS PRAHA, kterou získala Tuguldur Burmaa a MISS TOURISM CZECH, kterou se stala naše krásná asistentka redakce eXtra.cz a studentka Lucie Janošová! Titul MISS MÉDIA si odnesla Gabriela Kozlová. Všem dívkám moc gratulujeme!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy