Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tahle kráska je novou SUPERMISS! Adéla Karasová zaujala monologem blondýnky

Tahle kráska je novou SUPERMISS! Adéla Karasová zaujala monologem blondýnky
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Zapomeňte na skandály omílanou Českou Miss, protože ty nejsympatičtější, nejhezčí a nejtalentovanější dívky dnes soutěžily v SUPERMISS. O titul se popralo 10 kočiček a rozhodování o vítězce bylo pro porotu opravdu hodně náročné. Nakonec ale zvítězila ta nejkrásnější a nejelegantnější Adéla Karasová!

Ty nejkrásnější dívky z Česka jsou bezpochyby v SUPERMISS! V pražském hotelu Hilton dnes soutěžilo o titul 10 těch nejkrásnějších. A všechny je převálcovala Adéla Karasová, která porotu zaujala monologem blondýnky. A neměla to vůbec jednoduché!

Všechny finalistky prošly náročným školením, aby byly na dnešní slavnostní večer dokonale připraveny Krásky soutěžily také v kategorii MISS MOTORSPORT a díky tomu si vyzkoušely své řidičské umění. Nejlépe sešlápnout plyn uměla Ivana Sottnerová.

Kromě těchto kategorií bojovaly dívky o titul MISS PRAHA, kterou získala Tuguldur Burmaa a MISS TOURISM CZECH, kterou se stala naše krásná asistentka redakce eXtra.cz a studentka Lucie Janošová! Titul MISS MÉDIA si odnesla Gabriela Kozlová. Všem dívkám moc gratulujeme!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy