Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tahle kráska je největší hvězdou českého MMA! Nepochopíte, co se svým tělem dovede

Dokáže být pěkně tvrdá a nelítostná.
Megastar tuzemského ženského MMA Lucie Pudilová bude bojovat o nejprestižnější tuzemský titul GCF. Mladá a nesmlouvavá mlátička, do které byste to rozhodně na ulici neřekli, půjde do války ve svém rodném městě.

Souboj se bude konat už tento pátek v rámci GCF34 Back in the Fight 5 ve středočeské Příbrami. Ve městě s drsnou pověstí se dá očekávat opravdová ženská řež.

„Je to pro mě obrovská šance, na kterou někdo čeká celou kariéru a někdo se ani nedočká. Už jsem to říkala několikrát. Na tom se nic nemění. Doufám, že za mě budou mluvit v pátek činy,“ uvedla před pátečním titulákem Pudilová. Příbramačce, která je v Čechách dosud neporažená, bude stát v cestě za vysněným pásem Maďarka Melinda Fábián, majitelka černého pásu ve stylu KEMPO.

Ta však bude muset vzdorovat síle, kterou znalci označují za brutální – Pudilová trénovala jako nikdy v životě a výsledky tréninků budí ve všech konkurentkách upřímné zděšení a hrůzu. Jen pro vaši představu – tato na pohled křehká dívenka totiž zvedne při své váze 65 kg na mrtvý tah těžko uvěřitelných 150 kg.

Jejím trenérem je totiž Ladislav Erdélyi, životem mocně otřískaný chlapík a nejstarší MMA zápasník organizace GCF. Melinda Fábián se tak má na co těšit, mnozí z fanoušků Pudilové už teď říkají, že v Příbrami zažije chvíle o dost horší, než kdyby ji tam přejel náklaďák.

Mohlo by vás zajímat

Další články