Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tahle kráska je největší hvězdou českého MMA! Nepochopíte, co se svým tělem dovede

Dokáže být pěkně tvrdá a nelítostná.
Zdroj: eXtra.cz
Megastar tuzemského ženského MMA Lucie Pudilová bude bojovat o nejprestižnější tuzemský titul GCF. Mladá a nesmlouvavá mlátička, do které byste to rozhodně na ulici neřekli, půjde do války ve svém rodném městě.

Souboj se bude konat už tento pátek v rámci GCF34 Back in the Fight 5 ve středočeské Příbrami. Ve městě s drsnou pověstí se dá očekávat opravdová ženská řež.

„Je to pro mě obrovská šance, na kterou někdo čeká celou kariéru a někdo se ani nedočká. Už jsem to říkala několikrát. Na tom se nic nemění. Doufám, že za mě budou mluvit v pátek činy,“ uvedla před pátečním titulákem Pudilová. Příbramačce, která je v Čechách dosud neporažená, bude stát v cestě za vysněným pásem Maďarka Melinda Fábián, majitelka černého pásu ve stylu KEMPO.

Ta však bude muset vzdorovat síle, kterou znalci označují za brutální – Pudilová trénovala jako nikdy v životě a výsledky tréninků budí ve všech konkurentkách upřímné zděšení a hrůzu. Jen pro vaši představu – tato na pohled křehká dívenka totiž zvedne při své váze 65 kg na mrtvý tah těžko uvěřitelných 150 kg.

Jejím trenérem je totiž Ladislav Erdélyi, životem mocně otřískaný chlapík a nejstarší MMA zápasník organizace GCF. Melinda Fábián se tak má na co těšit, mnozí z fanoušků Pudilové už teď říkají, že v Příbrami zažije chvíle o dost horší, než kdyby ji tam přejel náklaďák.

Související články

Další články