Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle krasavice zase neprodala své panenství. Místo toho se o něj bude soutěžit v bizarní televizní reality show!

Kdo vyhraje, už ho nečeká příliš tajemství, protože už všechno
v podstatě ukázala.
Zdroj: Playboy
+ Další fotografie

Catarina MiglioriniBrazílie je asi nejznámější panna na světě. Už několikrát se totiž pokoušela své panenství zpeněžit, vždy o tom psala média po celém světě a zatím se to pořád nepodařilo. Povede se to alespoň v rámci chystané reality show?

Ano, to je totiž její poslední pokus, jak na tom, že má ještě panenskou blánu, vydělat.

Médiím sdělila, že už aukce o své panenství pořádat nehodlá. Již jednadvacetiletá krásná Brazilka o věneček přijde před televizními kamerami. Ne snad, že by natáčeli přímo sám akt (i když v Brazílii člověk nikdy neví), ale v plánované reality show s názvem Něco na té Catarině je bude 20 mužů bojovat o možnost poprvé se s ní vyspat. Vítěz dostane jeden milion dolarů a Catarina na tom samozřejmě také něco vydělá. Jenom se nahlas neříká co přesně.

Muži se už mohou do reality show přihlašovat a dobrou zprávou pro zdejší muže je, že tam povolují i mezinárodní přihlášky!

Jde vlastně o čtvrtý pokus Catariny, jak o panenství přijít a vydělat na tom peníze. Poprvé pořádala aukci v rámci natáčení dokumentu Virgins Wanted, kde jí nabídl japonský milionář říkající si Natsu 780 tisíc dolarů, ale z celé akce nakonec sešlo. Poté se snažila prodat své panenství přes vlastní webovou stránku VirginsWanted2­.com, kde měl být konec dražení 12. prosince. Pak se ale rozhodla prodloužit jej, protože nikdo nenabídl dostatek peněz, teď má aukce končit 12. února.

Stránky stále fungují a nejvyšší příhoz je tam 440 tisíc dolarů, ale na reality show se asi dá vydělat víc. Aneb holka, která ví, jak své panenství pořádně využít!

Související články

Další články