Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tahle krasavice zase neprodala své panenství. Místo toho se o něj bude soutěžit v bizarní televizní reality show!

Tahle krasavice zase neprodala své panenství. Místo toho se o něj bude soutěžit v bizarní televizní reality show!
Zdroj: Playboy
+ Další fotografie

Catarina Migliorini z Brazílie je asi nejznámější panna na světě. Už několikrát se totiž pokoušela své panenství zpeněžit, vždy o tom psala média po celém světě a zatím se to pořád nepodařilo. Povede se to alespoň v rámci chystané reality show

Ano, to je totiž její poslední pokus, jak na tom, že má ještě panenskou blánu, vydělat.

Médiím sdělila, že už aukce o své panenství pořádat nehodlá. Již jednadvacetiletá krásná Brazilka o věneček přijde před televizními kamerami. Ne snad, že by natáčeli přímo sám akt (i když v Brazílii člověk nikdy neví), ale v plánované reality show s názvem Něco na té Catarině je bude 20 mužů bojovat o možnost poprvé se s ní vyspat. Vítěz dostane jeden milion dolarů a Catarina na tom samozřejmě také něco vydělá. Jenom se nahlas neříká co přesně.

Muži se už mohou do reality show přihlašovat a dobrou zprávou pro zdejší muže je, že tam povolují i mezinárodní přihlášky!

Jde vlastně o čtvrtý pokus Catariny, jak o panenství přijít a vydělat na tom peníze. Poprvé pořádala aukci v rámci natáčení dokumentu Virgins Wanted, kde jí nabídl japonský milionář říkající si Natsu 780 tisíc dolarů, ale z celé akce nakonec sešlo. Poté se snažila prodat své panenství přes vlastní webovou stránku VirginsWanted2.com, kde měl být konec dražení 12. prosince. Pak se ale rozhodla prodloužit jej, protože nikdo nenabídl dostatek peněz, teď má aukce končit 12. února.

Stránky stále fungují a nejvyšší příhoz je tam 440 tisíc dolarů, ale na reality show se asi dá vydělat víc. Aneb holka, která ví, jak své panenství pořádně využít!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy