Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tahle kočka že porodila dvě děti? Moderátorka Petra Svoboda vypadá líp než kdy dřív

Petra Svoboda vypadá fantasticky.
Zdroj: Instagram Petra Svoboda
+ Dalších 5 fotografií
horko!
Moderátorka Petra Křivková-Svoboda (37) se rozhodla opustit chmurné zimní počasí a vyrazila na exotickou dovolenou do Dubaje. Její fanoušci jsou zvyklí vídat Petru pouze prostřednictvím televizních obrazovek, kde je oblečená do padnoucího cudného kostýmku. Letní teploty v Dubaji je ale nejlepší trávit pouze v plavkách u bazénu a přesně takhle si dovolenou půvabná moderátorka nejvíce užívala. Při pohledu na její vypracované tělo musí být fanouškům trošku smutno, že moderátorka nenosí plavky i za moderátorským pultem.

Moderátorka Petra Svoboda tráví poslední dny na luxusní dovolené v Dubaji. Příjemné letní teploty si užívá hlavně u bazénu v plavkách, kde si dopřává zasloužený relax. "Cestování je život. Zdravím z Dubaje! PS: Všechna bezpečnostní pravidla a zdravotní opatření dodržena", vzkázala.

Tohle tělo porodilo dvě děti?!

Půvabná Petra už ví jak na své fanoušky a rozhodla se jim pomocí sociálních sítí poslat také trošku teplíčka a sluníčka, které jim zaručeně kosti prohřálo. Moderátorka totiž z Dubaje střílí jednu fotku za druhou, a to hlavně v plavkách!

Při pohledu na její skvělou figuru se musí lidem zaručeně zastavovat tep. Těžké uvěřit, že je Petra už dvojnásobnou maminkou. "Mít slunce v duši je trochu klišé, ale na mě to tady teď prostě nějak funguje. Poslední bazén a hurá domů do vánoční atmosféry," napsala Petra.

Petra s manželem Ondřejem Křivkou vychovává syna Eduarda, který se jim narodil loni v srpnu, a dcerku Ráchel, jíž má půvabná moderátorka z předchozího manželství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy