Xenia Deli je krásná šestadvacetiletá modelka, které se splnil sen, po kterém touží tisíce dívek po celém světě. Nejdříve se začala živit jako modelka, ale její nádherný obličej a postava ji zajistily něco, o čem sní každá fanynka kanadského zpěváka Justina Biebera (22).

Jak je známo, tak Justin je hodně ulítlý právě na krásné štíhlé brunetky. A přesně tenhle popis Xenia splňovala na jedničku.

Její dokonalý obličej a postava ji zajistily účast v populárním klipu What do you mean, kde zazářila po boku kanadské hvězdy. Nyní však tahle půvabná brunetka oznámila, že se vdala. A ne jen tak za někoho.

Xenia Deli se provdala za egyptského miliardáře. Ossama Fathi Rabah Al-Sharif je třiašedesátiletý pán, který nemá rozhodně do kapsy hluboko a z krásné modelky je naprosto uchvácen.

Tyhle dvě hrdličky si řekly své „ano“ na Santorini a jejich svatební cesta bude dál pokračovat přes Švýcarsko, Paříž a Lisabon. Modelka se se svými fanoušky podělila o své pocity. Prohlásila, že je opravdu šťastná a je ráda, že se může o své štěstí podělit se svými fanoušky.

Třeba jednu z šestice Češek, které se zviditelnily po boku Justina Biebera, čeká podobné štěstí.